Lista e pronave me qira

Apartament / 1 dhome gjumi

Çmimi / muaj

400
Apartamente me nje stil modern arredimi i nderthurur bukur me disa elemente tradicional.

Negociatori

Mariglen Lula
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

apartament 2+1 me qira, pjeserisht i mobiluar

Çmimi / muaj

250
Prane Universitetit Europian te Tiranes, jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banja me

Negociatori

Av. Mariglen LULA
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages