Lista e pronave ne shitje

shite apartament 2+1 i pa rikonstruktuar

Çmimi / m2: 
690
Shitet apartament me 2dhoma gjumi, sallon, ngrenje+gatim me vete dhe tualet i madhe, siperfaqe e hip

Negociatori

Av. Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages