Te shitura

shite apartament 2+1 i pa rikonstruktuar

Çmimi / m2: 
690
Shitet apartament me 2dhoma gjumi, sallon, ngrenje+gatim me vete dhe tualet i madhe, siperfaqe e hip

Negociatori

Av. Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

apartament te shkolla e Kuqe

Çmimi / m2: 
860
Eshte mundesia edhe per garazh makine

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

garzh anbjent pune

Çmimi / m2: 
300

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

apartament/ Komuna e Parisit mbi NBG Banke

Çmimi / m2: 
640
Komuna e Parisit mbi NBG Banke, apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me 9 kate i

Negociatori

Mariglen LULA
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Vile ne shitje

Çmimi total: 
180 000

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

apartament per shitje

Çmimi / m2: 
590
Nje mundesi shume e mire per ju qe doni te blini apartament ne zone me infrastruktur te perfunduar

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)--42241562
Cel: 
+355-(0)--682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi total: 
130 000
Dy dhomat e gjumit ne apartament jane te shtruara me parket. Orientimi lindje.

Negociatori

Rezarta islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

ambjent biznesi

Çmimi / m2: 
2,000
ambjent biznesi

Negociatori

Mariglen
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages