Lista e pronave me qira

zyre me qira ne qender te Tiranes, ish Blloku

Çmimi / muaj

320
Ish Blloku, rruga Brigada e VIII, jap me qira ambjent per zyra, sip 57m/katror, ka sherber per zyra,

Negociatori

Av. Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.cim

Vile prane Liqenit

Çmimi / muaj

1,100
Vile mjaft e kendshme e ndodhur shume prane Liqenit Artificial te Tiranes dhe me akses te lehte me q

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages