Ambiente biznesi me qira , Tirane, Albania

Çmimi / muaj

400
Ambjenti ndodhet ne nje pozicjon kyc si me rrugen e Elbasanit dhe me Fakultetin Ekonomik te Universitetit te Tiranes. Hapsirat brenda jan te porsa rikonstruktuara. Ambjenti ndodhet ne pozicjon kendor ne kryqezimin e rr. E Elbasanit me hyrjen e Qytetit Studenti, kjo e bene shume te pershtatshem per qendra kursesh, zyra dhe sherbime te ngjashme. Hapsirat brenda jan te porsa rikonstruktuara.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Biznes
Tipi: 
Vile
Tiranë
Rr. e Elbasanit, perballe Ekonomikut
I Ri

Situata

Kati: 
1
Nr. kateve: 
2
Banjo: 
2
Sip. banimi: 
130
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
2
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
2
Speciale: 
Parket