Apartament / 1 dhome gjumi

Çmimi / muaj

400
Apartamente me nje stil modern arredimi i nderthurur bukur me disa elemente tradicional. I shtruar i gjithi me parket, i veshur me leter murale, sistem ngrohje, ndricim me spote dhe ndricues te varur, grila persiane.

Negociatori

Mariglen Lula
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Rr.Ibrahim Rrugova, ish Blloku -Tirane
I Ri
I Rikonstruktuar
I mobiluar

Situata

Kati: 
4
Nr. kateve: 
4
Dhoma gjumi: 
1
Banjo: 
1
Sip. banimi: 
90
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ska
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska
Speciale: 
Ngrohje qendrore
Parket