Apartament /1 dhome gjumi

Çmimi / muaj

230
Apartamenti ndodhet brenda unazen e vogel, perballe me Ministrine e Jashtme. Ne apartament se fundmi eshte bere rikonstruksion dhe po punohet per plotesimet e tjera te nevojshme per nje jetese komode.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Bulevardi Bajram Curri
I Rikonstruktuar
I mobiluar

Situata

Kati: 
3
Nr. kateve: 
5
Dhoma gjumi: 
1
Banjo: 
1
Sip. banimi: 
55
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska