apartament 1+1 i mobiluar me qira, ne rr. E Kavajes prane Ministris se Punes, Tirane -Albania

Çmimi / muaj

300
Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te vitit 2005 dhe me standarte te kenaqshme, ka siperfaqe te bollshme si apattament 1+1. Eshte i ndricuar shume mire natyralisht, larg zhurmave dhe i paisur me mobilimin e nevojshem. Per ata qe do kene nevoje per garazhd disponojm ne pjesen nentoksor te nderteses. Pallati ka dy ashensor dhe administrimi eshte shume i mire

Negociatori

av. Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Rruga E Kavajes prane Ministris se Punes, Tirane -Albania
I Ri

Situata

Kati: 
6
Nr. kateve: 
7
Dhoma gjumi: 
1
Banjo: 
1
Sip. banimi: 
88
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
2
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ka
Garazh: 
1
Parkim: 
Ska