apartament 2+1, i mobiluar, me qira, fillimi i Don Boskos, Tirane-Albania

Çmimi / muaj

30 000
Lek
Pran Zogut te Zi, ne fillim te Don Boskos, pjese e nje kompleksi te ri pallatesh, jepet me qira apartament i mobiluar dhe i pajisur totalisht, ka korridor, sallon + ngrenie gatim, dy dhoma gjumi, tualet, dy ballkone. Apartamenti ka pozicjon Jug-Lindje dhe nuk ka zhurma fale privatesis se kompleksit.

Negociatori

Av. Mariglen LULA
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.con

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Fillimi i Don Boskos, Tirane-Albania
I Ri
I mobiluar

Situata

Kati: 
2
Nr. kateve: 
6
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
1
Sip. banimi: 
98
Sip. ndertmi: 
98
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
2
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ka
Garazh: 
1
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Ajer i kondicionuar