apartament 2+1 me qira, pjeserisht i mobiluar

Çmimi / muaj

250
Prane Universitetit Europian te Tiranes, jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banja me dritare. Apartament ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertimi te ri , me ashensor. Ka pozicjon Jug-Lindje qe i jep ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites si dhe lagja ka infrastrukture te rregullt......

Negociatori

Av. Mariglen LULA
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Prane Universitetit Europian te Tiranes
I Ri

Situata

Kati: 
6
Nr. kateve: 
7
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
2
Sip. banimi: 
117
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Garderobe