Apartament / 3 dhoma gjumi

Çmimi / muaj

800
Hapesira organizohet ne 3 dhoma gjumi, dy tualete ( njera prej tyre ne dhomen matrimoniale ) ballkon dhe nje post parkim. Ngrohja - Ftohja ne apartament mundesohet permes AC ne cdo dhome. I ndricuar gjate pjeses me te madhe te dites. Apartament teper komode dhe mobilje te reja.

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Sheshi Willson
I Ri
I mobiluar

Situata

Kati: 
4
Nr. kateve: 
7
Dhoma gjumi: 
3
Banjo: 
2
Sip. banimi: 
130
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ka
Garazh: 
1
Parkim: 
Ska
Speciale: 
Ajer i kondicionuar