Apartament / 3 dhoma gjumi

Çmimi / muaj

300
Apartamenti pozicionohet ne qender te qytetit, fare prane unazes se vogel, c'ka sjelle lirshmeri ne lidhjen e tij me cdo pike tjeter ne qytet. Ka planimetri shume te mire, kuzhine te mobiluar, ndricim shume i mire, tualet me dritare dhe per me teper cmime qe nuk gjendet ne zone.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Biznes
Tipi: 
Apartament
Tiranë
prane Ministrise se Jashtme
I Ri
I pa mobiluar

Situata

Kati: 
7
Nr. kateve: 
7
Dhoma gjumi: 
3
Banjo: 
1
Sip. banimi: 
98
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska
Speciale: 
Ajer i kondicionuar