Apartament / 3 dhoma gjumi

Çmimi / muaj

700
Apartamenti i trajtuar me punime ekstra paisje dhe mobilim total bashkohore. Pjese e nje grupi te ri ndertimesh me dyqane dhe sherbime ne katet perdhe. Pamja e mrekullushme dhe freskia e ajrit te Kopshtit Botanik te Tiranes nuk i mungojne apartamentit per as nje moment. Per parkimin mos u shqetesoni, apartameti shoqerohet me nje garazh nentoksor i siguruar me porte automatike. Te gjitha te perfshira ne cmime.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Kopshti Botanik
I Ri
I mobiluar

Situata

Kati: 
2
Nr. kateve: 
8
Dhoma gjumi: 
3
Banjo: 
2
Sip. banimi: 
150
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
2
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ka
Garazh: 
1
Parkim: 
Ska
Speciale: 
Ngrohje qendrore
Parket