apartament, kate vile me qira, Tirane

Çmimi / muaj

400
Apartamenti eshte pjese e nje vile qe do te thote se pervec komoditetit te brendshem, banori mund te shijoje dhe oborrin- veranden e pozicjonuar jug-lindje. Zona eshte e qete dhe e sigurte po ashtu edhe prona. Disponon nje dhome te paisur si zyre per ju qe doni te punoni edhe nga shtepia...

Negociatori

Av. Mariglen Lula
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
rruga Tre Vellezerit Kondi, Tirane
I Rikonstruktuar
I mobiluar

Situata

Kati: 
0
Nr. kateve: 
2
Dhoma gjumi: 
3
Banjo: 
2
Sip. banimi: 
170
Sip. ndertmi: 
170
Sip. toke: 
600
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ska
Verande: 
Ka
Verande: 
1
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
Ka
Garazh: 
1
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Pishine
Ajer i kondicionuar
Oxhak
Ngrohje qendrore
Parket
Garderobe