Apartament per qira, ka 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Çmimi / muaj

400
Apartamenti ndodhet ne zone shume te mire te qytetit te Tiranes, per te jetuar. Ne qender te Tiranes por njekohesisht ne nje lagje shume te qete. Stacioni i urbanit, shkollat, qendrat shendetesore, supermarketet si dhe shume fasilitete te tjera ndodhe shume afer apartamentit.

Negociatori

Tereza Islamaj
Cel: 
+355-(0)-684076707
Email: 
tereza@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Rr: "Shyqyri Ishmi", prane shkolles se Baletit.
I Ri

Situata

Kati: 
3
Nr. kateve: 
12
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
2
Sip. banimi: 
130
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
2
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska
Speciale: 
Ajer i kondicionuar