vile me qira . Peze Tirane Albania

Çmimi / muaj

400
Ne nje zone mjafte te qete dhe te sigurt ku mbizoteron qetesia dhe ajri i fresket, japet me qira per here te pare vile te kompletuar. Vila ka terren mjaftushem, uje,energji dhe internet 24 ore/ dite . Per ata qe pelqejne te merren me kopshtari kjo eshte nje mundesi e shkeqyer . ( nese jo pemet dhe ambjenti i jashtem mirmbahen nga pronari plotesisht ose pjeserisht. )

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Vile
Tiranë
PEZE
I Ri
I mobiluar

Situata

Nr. kateve: 
2
Dhoma gjumi: 
4
Banjo: 
2
Sip. banimi: 
240
Sip. ndertmi: 
120
Sip. toke: 
2000
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
2
Verande: 
Ka
Verande: 
1
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Ajer i kondicionuar
Parket