vile me qira prane TEG

Çmimi / muaj

2 500
Vila eshte pjese e nje prej komplekseve me te mira te ndertuara ne zone, po ashtu dhe rezidentet jane te perzgjedhur. Ne vetvete vila ka pozicjon mjafte te mire si brenda kompleksit po edhe me Diellin. Pronari ka bere punime dhe mobilim ekstra per te rritur komoditetin, egziston mundesia e ndertimit edhe te nje pishine familjare..........

Negociatori

Mariglen LULA
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Vile
Tiranë
Prane TEG
I Ri
I mobiluar

Situata

Nr. kateve: 
2
Dhoma gjumi: 
3
Banjo: 
2
WC: 
Ka
Nr. WC: 
1
Sip. banimi: 
394
Sip. ndertmi: 
198
Sip. toke: 
470
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ka
Verande: 
1
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Ajer i kondicionuar
Oxhak
Ngrohje qendrore
Parket
Garderobe