Vile prane Liqenit

Çmimi / muaj

1 100
Vile mjaft e kendshme e ndodhur shume prane Liqenit Artificial te Tiranes dhe me akses te lehte me qendren e qytetit, pozicionuar ne koder ofron nje pejsazhe te mrekullushem. Zona eshte e qete dhe e sigurt, ajri i paster dhe hapesirat e plota brenda viles te paisura mese miri. Pervecse garazhit ne oborre mund te parkohen 2 makina .

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Vile
Tiranë
Prane Liqenit
I Ri
I mobiluar

Situata

Kati: 
3
Nr. kateve: 
3
Dhoma gjumi: 
4
Banjo: 
4
Sip. banimi: 
470
Sip. ndertmi: 
600
Sip. toke: 
970
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ka
Verande: 
1
Depo: 
Ka
Depo: 
2
Garazh: 
Ka
Garazh: 
1
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Ajer i kondicionuar
Oxhak
Ngrohje qendrore
Parket