Zyre me qira

Çmimi / muaj

740
Zyra ofron tre ambiente dhe parkim te siguruar - nje post. Hyrja eshte e dedikuar vetem per bizneset, duke e vecuar ate nga pjesa rezidenciale e nderteses.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-2099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Biznes
Tipi: 
Zyre
Tiranë
Rr. Themistokli Germenji
I Ri

Situata

Kati: 
2
Nr. kateve: 
5
WC: 
Ka
Nr. WC: 
1
Sip. banimi: 
101
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ska
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Ajer i kondicionuar