Lista e pronave ne shitje

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
1,050
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne pjesen e quajtur ndryshe si Tir

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / 1 dhome gjumi

Çmimi / m2: 
1,800
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit dhe ka orientim shume i mire ndaj diellit, i ngrohte dhe

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Ambiente biznesi

Çmimi / m2: 
1,000
Ambienti eshte i tipit dupleks, i shtruar me parket.

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Apartament / 3 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
1,400
Apartamenti disponon nje verande shume funksionale prej 200 m/2, ku ka te instaluar edhe nje barbeky

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages