Lista e pronave ne shitje

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
1,400
Ndertim i vitit 2012 me parametra mjaft te mira.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / 1 dhome gjumi

Çmimi / m2: 
760

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Dyqan ne shitje

Çmimi / m2: 
2,150

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / 1 dhome gjumi

Çmimi / m2: 
1,000
Apartamenti ndodhet i pozicionuar mjaft mire prane liqenit, fare afer ka Kopshtin Botanik dhe ate Zo

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages