Lista e pronave ne shitje

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
750
Orientimi jug-lindje.

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
1,000
Planimetri e mirshfrytezueshme, orientim shume te mire ndaj drites, me certifikate pronesie.

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Apartament / 1 dhome gjumi

Çmimi / m2: 
1,000
Ne kryqezimin e rruges se Dibres me Rr.

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Vile 3-kateshe

Çmimi / m2: 
1,450
Vila ndodhet 300 m larg qendres tregtare "TEG" dhe 5.5 km larg qendres se Tiranes.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages