Lista e pronave ne shitje

Vile ne shitje

Çmimi total: 
285 000
Mundesi shume e mire per ju qe deshironi vile me shume hapsire

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

ambjent bare kafe

Çmimi / m2: 
2,500
Duke u nisur nga shume faktor e vlersoj kete prone si nje rast shume te mire si per dike qe mendon

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

toke per ndertim ne Peze

Çmimi / m2: 
35
Peze ,shitet toke ndertimi ne nje zone te qete banimi me dendesi te ulet dhe pozicjonuar ne koder.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi total: 
175 000
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ish blloku dhe eshte pjese e nje n

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages