Lista e pronave ne shitje

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi total: 
175 000
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ish blloku dhe eshte pjese e nje n

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / 3 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
800
Apartamenti pozicionohet ne qender te qytetit, fare prane unazes se vogel c'ka sjelle lirshmeri

Negociatori

Tereza Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684076707
Email: 
tereza@homesinalbania.com

Vile ne bregdet

Çmimi total: 
300 000
Vila eshte pjese e nje kompleksi prej 40 vilash.

Negociatori

Tereza
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684076707
Email: 
tereza@homesinalbania.com

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi total: 
72 000
Cmimi i shitjes perfshin mobilimin. Apartamenti ka certifikate pronesie.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Pages