Lista e pronave ne shitje

apartament 2+1

Çmimi / m2: 
700
Apartamenti i ka te ndara shume mire ambjentet e nates nga ato te dites me koridor, eshte i paisur m

Negociatori

Mariglen LULA
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377

ambjent ne Bllok

Çmimi / m2: 
2,500

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / ne bregdet

Çmimi total: 
50 000
Apartamenti eshte pjese e nje prej komplekseve me te mira te zones dhe jo vetem, i perbere nga ndert

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi total: 
150 000
Vlore, ne vijen e pare te ndertimeve ne lidhje me bregun, shitet apartament me pamje te mrekulluesh

Negociatori

Tereza islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684076707
Email: 
tereza@homesinalbania.com

Pages