Apartament / 1 dhome gjumi

Çmimi / m2: 
1 000
Ne kryqezimin e rruges se Dibres me Rr. e Saraceve, ofrohet apartamenti 1+1 me nje ballkon te madh, te orientuar me pamje nga rruga kryesore. Ndertimi eshte i ri, me ashensor, parkim nentokesore dhe gjenerator emergjence. Kati 7-banim ofron pamje te Tiranes, njekohesisht siguron qetesine e baneses larg zhurmave urbane. Me hipoteke.

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Rr. e Dibres
I Ri

Features

Kati: 
7
Nr. kateve: 
9
Dhoma gjumi: 
1
Banjo: 
1
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
55
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska