Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
1 000
Planimetri e mirshfrytezueshme, orientim shume te mire ndaj drites, me certifikate pronesie. Ndertim i ri, me ashensor, parkim nentokesor dhe gjenerator emergjence. Shume prane qendres se Tiranes, ne kryqezimin e Rruges se Dibres dhe Rruges se Saraceve.

Negociatori

Rezarta Islamaj
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-684629887
Email: 
rezarta@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Rr. e Dibres
I Ri

Features

Kati: 
7
Nr. kateve: 
9
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
1
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
100
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska