Apartament per shitje, ka dy dhoma gjumi, Tirane prane unazes se Vogel.

Çmimi total: 
75 000
Ndertimi eshte i ri, ndodhet rreth 100m nga unaza e vogel dhe gati po ne te njejten largesi nga qendra spitalore "Nene Tereza". Pronaret kane bere punime per te rritur komoditetin e prones, e kane shtruar me parket druri, paisur me kaldaje per ngrohje, grila persiane alumini dhe tenda ne ballkone. Cmimi perfshin pjeserisht mobilimin e apartamentit.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Rr.Kongresi i Manastirit prane Unazes se vogel
I Ri
I mobiluar

Features

Kati: 
8
Nr. kateve: 
8
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
2
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
93
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
2
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska
Speciale: 
Ngrohje qendrore
Parket
Kontakto per kete prone