Apartament / 2 dhoma gjumi

Çmimi / m2: 
1 050
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te vogel me pak banore, shume i qete fale edhe pozicionimit me pamje nga Liqeni ne kufi me kopshtin Zologjik te Tiranes. Orientuar jug -lindje, me ndricim natyral fantastik, planimetri funksionale dhe mobilim te kendshem ideuar nga arkitekt francez.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Kopshti Zoologjik
I Ri
I mobiluar

Features

Kati: 
4
Nr. kateve: 
5
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
2
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
100
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Ajer i kondicionuar
Oxhak
Ngrohje qendrore