apartament 2+1 per shitje, Tirane -Albania

Çmimi / m2: 
490
Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit shitet apartament 2+1 ,pjese e nje kompleksi te Ri, sip 121m, ka 2 banja me dritare, ballkon dhe shume drite. Apartamenti shikon nga Jug-lindja., eshte kati i 3-t, pallati ka 5 kate, ka ashensor dhe shkalle me drite natyrale. .................................................................................................................... INVESTO NË NJË ZONË KU DO TË KETË RRITJE Robert BOYKIN Drejtor i Pergjithshëm Ekzekutive i Kompanis Boykin Lodging. Këshilla më e mirë që kam marrë ndonjëherë mbi pasuritë e patundshme më ka ardhur nga im atë, Ëilliam J. Boykin i cili ka themeluar Kompaninë Boykin Lodging. Ai thoshte : • “Zhvillo gjithmonë në një zonë ku do të ketë rritje. Nëse je pak më herët sesa duhet apo pak i gabuar në ndonjë drejtim , rritja do të jetë ajo që do të shpëtojë . Nëse ti zhvillon aty ku ka pasur rritje dhe rritja nuk po vazhdon, nëse je i gabuar, do të mbetesh gjithmonë i gabuar”. Ai kishte të drejtë.

Negociatori

av. Mariglen LULA
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Tirane – Shkoze prane Viles se Bamir Topit
I Ri

Features

Kati: 
3
Nr. kateve: 
5
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
2
WC: 
Ka
Nr. WC: 
1
Sip. banimi: 
121
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
1
Garazh: 
Ka
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1