apartament/ Komuna e Parisit mbi NBG Banke

Çmimi / m2: 
640
Komuna e Parisit mbi NBG Banke, apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me 9 kate i cili disponon dy ashensor. Ap eshte I orjentuar jug –perendim dhe ka fushe pamje te lire

Negociatori

Mariglen LULA
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Komuna e Parisit mbi NGB Banke
I Ri

Features

Kati: 
7
Nr. kateve: 
9
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
2
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
103
Sip. ndertmi: 
111
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
2
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1