apartament per shitje

Çmimi / m2: 
590
Nje mundesi shume e mire per ju qe doni te blini apartament ne zone me infrastruktur te perfunduar dhe te qete prane unazes se vogel. Apartamenti ka akses te lehet me qendren (pothuaj eshte ne qender ) dhe shume nga sherbimet kryesore si shkolla, tregje, sherbime spitalore e tje. Cmimi pervecse shume i mire perfshin edhe mobilimin !

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)--42241562
Cel: 
+355-(0)--682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
prane ish Restorant Durrsit
I Rikonstruktuar
I mobiluar

Features

Kati: 
3
Nr. kateve: 
5
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
1
WC: 
Ka
Nr. WC: 
1
Sip. banimi: 
107
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ska
Verande: 
Ka
Verande: 
1
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1