shite apartament 2+1 i pa rikonstruktuar

Çmimi / m2: 
690
Shitet apartament me 2dhoma gjumi, sallon, ngrenje+gatim me vete dhe tualet i madhe, siperfaqe e hipotekuar 78m/katror( (realisht pak me i madhe). Apartamenti ndodhet ne katin e trete nga toka, pjese e nje pallati me 5 kate ndertuar pak para viteve 90-t, ka planimetri shume funksjonale dhe termoizolim shume te mire . Prej shume vitesh apartamenti eshte i pa banuar dhe shitet per arsye emigrimi.

Negociatori

Av. Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
rruga Taulantia, Tirane, pran tregut elektrik dhe kmpeksit sportiv Dajti
Ekzistues

Features

Kati: 
3
Nr. kateve: 
5
Dhoma gjumi: 
2
Banjo: 
1
WC: 
Ka
Nr. WC: 
1
Sip. banimi: 
78
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1