Shitet ambjent i pershtatshem per biznes, buze unazes se Vogel, Tirane

Çmimi / m2: 
1 500
Ambjenti ka nje pozicion perfekt ne unazen e vogel te qytetit ( dhe kryqezim ), fasade kendore me shikueshmeri maksimale. Pozicionimi jug -perendim bene qe ndricimi natyror te jete shume i mire, fale karakteristikave qe ka ambjenti mund te shfrytezohet per nje game te gjere biznesesh ne fushen e sherbimeve. Jemi te hapur per te trajtuar ofertat serioze ............

Negociatori

av. Mariglen Lula
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Biznes
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Buze unazez se vogel Tirane
Ekzistues

Features

Kati: 
1
Nr. kateve: 
5
Dhoma gjumi: 
4
Banjo: 
3
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
150
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska
Speciale: 
Ajer i kondicionuar
Parket