shitet apartament i ri, i mobiluar, prane 21 Dhjetorit, Tirane

Çmimi / m2: 
970
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri te projektuar dhe realizuar nga nje prej kompanive lider ne sektorin e ndertimit, ndodhur ne afersi te 21 Dhjetorit. Pervecse ndertimi ne tersi eshte shume i mire apartamenti ka investime shtes qe i rrisin komoditetin. Cmimi i shitjes perfshin investimin dhe mobilimin...........

Negociatori

Av. Mariglen Lula
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Apartament
Tiranë
Prane 21 Dhjetorit
I Ri

Features

Kati: 
3
Nr. kateve: 
7
Dhoma gjumi: 
1
Banjo: 
1
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
65
Sip. ndertmi: 
73
Ashensor: 
Ka
Ashensor: 
1
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Ajer i kondicionuar
Parket
Garderobe