shitet shtepi e vjeter fshati, 2 kateshe ne Mushqeta- Tirane

Çmimi / m2: 
40
Ne rrugen Tirane-Elbasan, lagja Mushqeta shitet shtepi dy kateshe e vjeter qe disponon 200m/katror banim, 300m/katror truall dhe ne total 3180m/katror toke. Prona ka pozicjonim dhe pamje shume te mire,zoteron dekumenta te rregulta pronesei.

Negociatori

Mariglen LULA
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Vile
Tiranë
rruga Tirane- Elbasan
Ekzistues

Features

Nr. kateve: 
2
Dhoma gjumi: 
4
Banjo: 
2
WC: 
Ka
Nr. WC: 
1
Sip. banimi: 
200
Sip. ndertmi: 
100
Sip. Toke: 
3180
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ka
Verande: 
1
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1