shitet truall ndertimi ne zone industrijale te studjuar

Çmimi / m2: 
140
Prush-Vaqarre-Tirane, shume afer Kombinatit, shes 800m/katror truall me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime, e pershtatshme per ndertime. Shume afer me rrugen nacjonale Tirane-Durres, zone industrijale e studjuar dhe miratuar per ndertime. ............................................................................................................................. Një përvojë Amerikane ne Reale Estate : INVESTO NE NJE ZONE KU DO TE KETE RRITJE ! Robert BOYKIN- Drejtor i Përgjithshëm Egzekutiv i Kompanis Boykin Lodging

Negociatori

Av. Mariglen Lula
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Biznes
Tipi: 
Toke Ndertimi
Tiranë
Tirane-Prush- Vaqarre
I Ri

Features

WC: 
Ska
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ska
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ska