Vile 3-kateshe

Çmimi / m2: 
1 450
Vila ndodhet 300 m larg qendres tregtare "TEG" dhe 5.5 km larg qendres se Tiranes. E perfunduar ne vitin 2013, vila ka shume aksesor qe i shtojne vlerat, por une do te cilsoja fasaden e ventiluar qe ruan freski ne vere dhe e mbane te ngrohte ne dimer per te tjerat, do ti zbulonit lehtesisht me ne vizit ne prone.

Negociatori

Mariglen Lula
Tel: 
+355-(0)-42241562
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
lula@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Vile
Tiranë
Sauk
I Ri

Features

Kati: 
3
Nr. kateve: 
3
Dhoma gjumi: 
4
Banjo: 
4
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
450
Sip. ndertmi: 
150
Sip. Toke: 
1000
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
2
Verande: 
Ska
Depo: 
Ska
Garazh: 
Ska
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1