Vile e vecante ne shitje

Çmimi / m2: 
850
Vile e vecante, e banuar deri tani vetem prej trupave diplomatik te niveleve te larta. Vendodhja e viles eshte perzgjedhur dhe punimet jane realizuar me shume kujdes me materialet me te mira. Oborri i gjelberuar me pishinen pozicionuar mjaft mire, vila ka dhe aksesor te tjere te perzgjedhur dhe punuar me shume kujdes ....

Negociatori

av. Mariglen LULA
Cel: 
+355-(0)-682099377
Email: 
tereza@homesinalbania.com

Specifikime

Perdorimi: 
Banim
Tipi: 
Vile
Tiranë
Tireane
I Ri

Features

Kati: 
3
Nr. kateve: 
3
Dhoma gjumi: 
4
Banjo: 
4
WC: 
Ska
Sip. banimi: 
936
Sip. ndertmi: 
312
Sip. Toke: 
730
Ashensor: 
Ska
Ballkon: 
Ka
Ballkon: 
1
Verande: 
Ka
Verande: 
1
Depo: 
Ka
Depo: 
1
Garazh: 
1
Garazh: 
Ka
Parkim: 
Ka
Parkim: 
1
Speciale: 
Pishine
Ajer i kondicionuar
Oxhak
Ngrohje qendrore
Parket
Garderobe